Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
IT
Technik
Provoz
Data scientist / data mining profesionál

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu/ kolegyni z dynamické oblasti data scientist / data mining / data driving. Vaší náplní bude tvorba scénářů pro vytěžování dat a vedení týmů datových analytiků. Připravujeme unikátní řešení, které posune český telco trh na novou úroveň.

Systémový tester junior / senior

Baví tě hledat chyby a ladit IT systémy k dokonalosti? Hledáme šikovného testera pro výstavbu interního IT prostředí. Náplní bude testovat zadané use-casy, systémy, funkcionality, spolupracovat s vývojem a dokumentovat.

Integrační vývojář SAP

Pro projekt implementace SAP Business One hledáme šikovného vývojáře. Jedná se o integraci SAPu, nikoli vývoj SAPu, proto jsou požadavky na tuto pozici pestré a o to více zajímavé.

Data analytik junior / senior

Do týmu integrací hledáme šikovného datového analytika, který se nebojí nestandardních způsobů a nových výzev. Náplní práce bude zejména získávání a zpracování dat do požadované formy, dále také oblast data mining/driving a navrhování datových struktur.

IT podpora – helpdesk junior / senior

Do týmu IT podpory hledáme šikovné IT odborníky, kteří mají chuť pomoci uživatelům v řešení IT problémů. Support provádíme na interní IT systémy, školíme uživatele a řešíme problémy koncových uživatelských stanic.

Linux Administrátor Junior/Senior

Hledáme šikovného Linux administrátora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude vývoj a správa IT prostředí pro interní použití. Implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT. Podpora vývojářům v návaznosti na prostředí.

PHP/SQL Developer junior/senior

Hledáme PHP/SQL Developer juniora/seniora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude analytika, vývoj a podpora interního informačního systému; řešení integrační vrstvy v rámci IT systémů; rozvoj IT služeb pro interní použití i koncové zákazníky; implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT.

Projektový manažer junior/senior

Pro spolupráci s řízením telco projektů hledáme schopného a spolehlivého manažera, který se nebojí odpovědnosti a chce posouvat projekty kupředu. Vaší náplní bude řídit IT i business projekty, reportovat budete TOP managementu společnosti.

Montážní technik (Velké Bílovice, Olomouc, Slavkov u Brna, Kroměříž, Uherské Hradiště, Lipník nad Bečvou, Šumperk)

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace a výstavba aktivních i pasivních prvků sítě, servisní práce při připojování zákazníků a servis distribuční sítě. Kolegy hledáme do více lokalit v rámci Moravy.

IP Network Manager / IP Core Manager

Do našeho týmu specialistů nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici "IP Network Managera / IP Core Managera". Mezi hlavní pracovní náplň bude patřit především realizace návrhu, dimenzování, designu, výstavby a optimalizace páteřních a distibučních datových sítí u středně velkého ISP.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíáním. Další informace…
x