Najdi se u nás

Hledáme do party nové lidi, kteří uvažují technicky, mají přehled o technologiích v oboru telekomunikací a chtějí se něco naučit. Nejde nám o spoustu let praxe a specifické znalosti – oceníme hlavně loajální osobnost a férové jednání. Nabízíme přitom víc než jen stabilní práci, slušný příjem a benefity. Třeba fajn tým kolegů, kteří tě v tom nenechají. Jde nám taky o to, aby se u nás každý člen týmu cítil dobře, a proto se o své zaměstnance maximálně staráme. Víme totiž, že naše síla je v lidech.

O jakou pozici se zajímáte?

Vše
IT
Technik
Provoz
Obchod
Data scientist / data mining profesionál

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu/ kolegyni z dynamické oblasti data scientist / data mining / data driving. Vaší náplní bude tvorba scénářů pro vytěžování dat a vedení týmů datových analytiků. Připravujeme unikátní řešení, které posune český telco trh na novou úroveň.

Systémový tester junior / senior

Baví tě hledat chyby a ladit IT systémy k dokonalosti? Hledáme šikovného testera pro výstavbu interního IT prostředí. Náplní bude testovat zadané use-casy, systémy, funkcionality, spolupracovat s vývojem a dokumentovat.

Integrační vývojář SAP

Pro projekt implementace SAP Business One hledáme šikovného vývojáře. Jedná se o integraci SAPu, nikoli vývoj SAPu, proto jsou požadavky na tuto pozici pestré a o to více zajímavé.

Data analytik junior / senior

Do týmu integrací hledáme šikovného datového analytika, který se nebojí nestandardních způsobů a nových výzev. Náplní práce bude zejména získávání a zpracování dat do požadované formy, dále také oblast data mining/driving a navrhování datových struktur.

IT podpora – helpdesk junior / senior

Do týmu IT podpory hledáme šikovné IT odborníky, kteří mají chuť pomoci uživatelům v řešení IT problémů. Support provádíme na interní IT systémy, školíme uživatele a řešíme problémy koncových uživatelských stanic.

Linux Administrátor Junior/Senior

Hledáme šikovného Linux administrátora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude vývoj a správa IT prostředí pro interní použití. Implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT. Podpora vývojářům v návaznosti na prostředí.

PHP/SQL Developer junior/senior

Hledáme PHP/SQL Developer juniora/seniora pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikací společnosti Suntel. Vaší náplní práce bude analytika, vývoj a podpora interního informačního systému; řešení integrační vrstvy v rámci IT systémů; rozvoj IT služeb pro interní použití i koncové zákazníky; implementace nových myšlenek/požadavků do oblasti IT.

Projektový manažer junior/senior

Pro spolupráci s řízením telco projektů hledáme schopného a spolehlivého manažera, který se nebojí odpovědnosti a chce posouvat projekty kupředu. Vaší náplní bude řídit IT i business projekty, reportovat budete TOP managementu společnosti.

Montážní technik (Velké Bílovice, Olomouc, Slavkov u Brna, Kroměříž, Uherské Hradiště, Lipník nad Bečvou, Šumperk)

Hledáme technika do našeho týmu. Vaší náplní práce bude instalace a výstavba aktivních i pasivních prvků sítě, servisní práce při připojování zákazníků a servis distribuční sítě. Kolegy hledáme do více lokalit v rámci Moravy.

IP Network Manager / IP Core Manager

Do našeho týmu specialistů nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici "IP Network Managera / IP Core Managera". Mezi hlavní pracovní náplň bude patřit především realizace návrhu, dimenzování, designu, výstavby a optimalizace páteřních a distibučních datových sítí u středně velkého ISP.

Akviziční obchodní zástupce pro firemní zákazníky

Do týmu obchodníků společnosti Suntel Net hledáme šikovnou kolegyni či kolegu, kteří se nebojí obchodovat.

Obchodní zástupce pro rezidentní zákazníky

Do týmu obchodníků společnosti Suntel Net hledáme šikovnou kolegyni či kolegu, kteří se nebojí aktivně vyhledávat a získávat nové rezidentní klienty.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíáním. Další informace…
x